Zažehlovací korálky baví. :)

Rozvoj jemné motoriky, fantazie, prostorové orientace, smysl pro kombinování barev, radost, hravost, nadšení... To vše a mnohem více se ukrývá v malinkatých válečcích s dírkou uprostřed. Jsou tak podmanivé, že neodolají ani dospěláci při větších projektech. 

Tvoření velkých a malých obrázků, doplňků do domácnosti, 3D postaviček a nádob, náušnice, spony do vlasů, klíčenky... Možnostem v tvoření se meze nekladou. 

Jak zažehlovat?

Jakmile máte na destičce postavený svůj umělecký výtvor, přikryjte jej obyčejným pečícím papírem, nastavte žehličku na maximální teplotu a pomalu přejíždějte po výrobku. Korálky se začnou tavit. Jakmile jsou již k sobě propojené, sundejte je opatrně z destičky, nechte vložené v pečícím papíru a dozažehlete. Výrobek můžete zažehlit z obou stran. Zažehlený výrobek doporučuji zatížit do vychladnutí knížkou na rovné podložce - jen tak docílíte rovného vzhledu. HOTOVO :) TAK JEDNODUCHÉ TO JE. :)

P.S. připravuji pro vás video návod s vychytanou technikou zažehlování, kdy nehrozí, že si špatnou manipulací zničíte podložku.